STATUS QUO

На Львівщині за кошти ДФРР реалізують 22 проекти - рішення Уряду

Уряд затвердив другий перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Із загальної кількості  за рахунок коштів ДФРР фінансуватимуть 22 проекти Львівської області. Загалом погодженими рішенням уряду є 74 проекти ДФРР по області на суму 286,3 млн грн.

Зазначимо, до розпорядження щодо фінансування за рахунок ДФРР включено проекти, які були подані на розгляд 19 областями. Це 288 проектів, які фінансуватимуться на 1,8 млрд грн з ДФРР. Загалом вже затверджено 755 проектів на загальну суму 5,8 млрд грн.

Кошти ДФРР спрямують на будівництво дитсадків, шкіл, медичних закладів, розвиток спортивної та дорожньої інфраструктури, об’єктів водопостачання та водовідведення, проведення термомодернізації тощо.


Правительство утвердило второй перечень инвестиционных программ и проектов регионального развития, которые будут финансироваться за счет средств Государственного фонда регионального развития в 2018 году. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

Из общего количества за счет средств ГФРР финансировать 22 проекта Львовской области. В общем согласованным решением правительства является 74 проекта ГФРР по области на сумму 286,3 млн грн.

Заметим, распоряжение о финансировании за счет ГФРР включено проекты, которые были представлены на рассмотрение 19 областями. Это 288 проектов, которые будут финансироваться на 1800 млн  грн из ГФРР. В целом уже утвержден 755 проектов на общую сумму 5800 млн грн.

Средства ГФРР направят на строительство детсадов, школ, медицинских учреждений, развитие спортивной и дорожной инфраструктуры, объектов водоснабжения и водоотведения, проведение термомодернизации и тому подобное.