STATUS QUO

На Львівщині банкір привласнила у клієнтів 4 млн грн

На Львівщині керівник відділення банку привласнила кошти клієнтів у розмірі 4 млн грн. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно з працівниками слідчого управління поліції Львівщини та за процесуального керівництва обласної прокуратури викрили керівника районного відділення одного з банків Львівщини, котра привласнила кошти в сумі чотири мільйони гривень.

Правоохоронці встановили, що впродовж 2017 року 51-річна працівниця банку одержала від клієнтів кошти для внесення на рахунок та укладення договорів банківського вкладу. Коли ж клієнти звернулись до каси банківської установи, з’ясувалось  що у  дійсності жодних рахунків відкрито не було. Грошові кошти на строкові вклади не надійшли, оскільки жінка не внесла їх у касу банківської установи, а привласнила.

Встановлено незаконне заволодіння коштами клієнтів банку у доларах США та Євро, що згідно курсу НБУ на час скоєння злочинів склало більше чотирьох мільйонів гривень.

Зловмисниці повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі), ч.4 ст.190  (шахрайство) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України.  Їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.


На Львовщине руководитель отделения банка присвоила средства клиентов в размере 4 млн грн. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области

Работники Управления защиты экономики во Львовской области совместно с работниками следственного управления полиции Львовщины и под процессуальным руководством областной прокуратуры разоблачили руководителя районного отделения одного из банков Львовщины, которая присвоила средства в сумме четыре миллиона гривен.

Правоохранители установили, что в течение 2017 года 51-летняя работница банка получила от клиентов средства для внесения на счет и заключения договоров банковского вклада. Когда клиенты обратились в кассу банковского учреждения, выяснилось, что в действительности никаких счетов открыто не было. Денежные средства на срочные вклады не поступили, поскольку женщина не внесла их в кассу банковского учреждения, а присвоила.

Установлено незаконное завладение средствами клиентов банка в долларах США и Евро, что по курсу НБУ на момент совершения преступлений составило более четырех миллионов гривен.

Злоумышленнице сообщили о подозрении в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч.5 ст.191 (присвоение имущества путем злоупотребления служебным положением в особо крупном размере), ч.4 ст.190 (мошенничество) и ч.1 ст.366 (служебный подлог) УК Украина. Ей грозит наказание в виде лишения свободы от 7 до 12 лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью и конфискацией имущества. Досудебное расследование продолжается.