STATUS QUO

На Львівщині ураган повалив опору ліній електропередач

11 липня на Львівщині під час грози вітер пошкодив дахи 8 будівель, повалив опору ліній електропередач та два дерева. Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Електроопора впала в Самбірському районі у с. Чуква. У цьому ж селі внаслідок падіння дерев пошкоджено дахи 3 господарських будівель. Також у селах Чуква, Ралівка та Нагірне пошкоджені дахи житлових будинків. Окрім того, пожежно-рятувальні підрозділи виїжджали на порізку двох повалених дерев: у с. Баня Лисовицька Стрийського району (дерево впало на ґрунтову дорогу) та в с. Багнувате Турківського району (дерево впало на господарську будівлю).


11 июля на Львовщине во время грозы ветер повредил крыши 8 зданий, повалил опору линий электропередач и два дерева. Об этом сообщает пресс-служба Госслужбы по чрезвычайным ситуациям в Львовской области.

Электроопора упала в Самборском районе в с. Чуква. В этом же селе в результате падения деревьев повреждены крыши 3 хозяйственных построек. Также в селах Чуква, Раливка и Нагорное повреждены крыши жилых домов. Кроме того, пожарно-спасательные подразделения выезжали на порезку двух поваленных деревьев: в с. Баня Лысовицкая Стрыйского района (дерево упало на грунтовую дорогу) и в с. Багноватое Турковского района (дерево упало на хозяйственное здание).

Автор: Тетяна Костенко