STATUS QUO

У Сокалі чоловік "замінував" підприємство

Зловмиснику, який повідомив про замінування підприємства у Сокалі, обрали запобіжний захід. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Червоноградської місцевої прокуратури працівники Сокальського відділення поліції повідомили про підозру 28-річному місцевому мешканцю у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності).

Встановлено, що 29 травня 2019 року, о 19:54 год, зловмисник зателефонував на лінію екстреного виклику "102" ГУ НП у Львівській області та повідомив про замінування сокальського підприємства. Усе це призвело до безпідставного відволікання сил і засобів спеціальних служб для перевірки цього повідомлення.

Слідчий суддя обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. На даний час досудове розслідування триває. За вчинене кримінальне правопорушення фігуранту загрожує до 6 років позбавлення волі.


Злоумышленнику, который сообщил о заминировании предприятия в Сокале, избрана мера пресечения. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Червоноградской местной прокуратуры работники Сокальского отделения полиции сообщили о подозрении 28-летнему местному жителю в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.1 ст.259 УК Украины (заведомо ложное сообщение об угрозе безопасности граждан, уничтожения или повреждения объектов собственности).

Установлено, что 29 мая 2019 года, в 19:54, злоумышленник позвонил на линию экстренного вызова "102" ГУ НП во Львовской области и сообщил о заминировании сокальского предприятия. Все это привело к произвольному отвлечению сил и средств специальных служб для проверки этого сообщения.

Следственный судья избрал подозреваемому меру пресечения в виде круглосуточного домашнего ареста. В настоящее время досудебное расследование продолжается. За совершенное уголовное преступление фигуранту грозит до 6 лет лишения свободы.