STATUS QUO

У Польщі зник мешканець Львівщини

Поліція оголосила у розшук мешканця Буського району, який поїхав на заробітки у Польщу та зник. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Працівники Буського відділенням поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області встановлюють місцезнаходження Чорного Михайла Володимировича, 25.05.1994 року народження, уродженця та жителя Буського району.

8 травня 2019 року він поїхав в Республіку Польща на тимчасові заробітки. Останній раз виходив на зв’язок 09.05.2019 року приблизно о 21.30, перебуваючи в Республіці Польща. Зараз  його місцезнаходження невідоме.

Прикмети: зріст 180 см, обличчя овальне, ніс прямий, підборіддя пряме, очі сіро-синього кольору, губи широкі, брови густі, волосся світло-русяве.

Особливі прикмети: жировик на чолі по середині розміром до 1 см, шрам на нозі вище коліна довжиною 5 см внаслідок пошкодження.

Був одягнутий у: темно-сині джинси, футболку білого кольору, олімпійку темно-синю без капюшона із джинсовими вставками на комірі, шкіряні туфлі темно-синього кольору.

При собі мав: дві дорожні сумки чорного та вишневого кольору, рюкзак (чоловічий) через плече темно-синього або чорного кольору, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, візу, срібний ланцюжок із кулоном у вигляді Матері Божої округлої форми, мобільний телефон.

Всім, кому що-небудь відомо про його місцеперебування, просять терміново повідомити в Буське відділення поліції за номерами телефонів: 8 (03264) 2-16-38, 067-946-34-23 чи 102.


Полиция объявила в розыск жителя Бусского района, который уехал на заработки в Польшу и исчез. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Работники Бусского отделением полиции Каменка-Бугского отдела полиции Главного управления Национальной полиции во Львовской области устанавливают местонахождение Черного Михаила Владимировича, 25.05.1994 года рождения, уроженца Бусского района.

8 мая 2019 он уехал в Республику Польша на временные заработки. Последний раз выходил на связь 09.05.2019 года примерно в 21.30, находясь в Республике Польша. Сейчас его местонахождение неизвестно.

Приметы: рост 180 см, лицо овальное, нос прямой, подбородок прямой, глаза серо-синего цвета, губы широкие, брови густые, волосы светло-русые.

Особые приметы: жировик на лбу посередине размером до 1 см, шрам на ноге выше колена длиной 5 см в результате повреждения.

Был одет в: темно-синие джинсы, футболку белого цвета, олимпийку темно-синюю без капюшона с джинсовыми вставками на воротнике, кожаные туфли темно-синего цвета.

При себе имел: две дорожные сумки черного и вишневого цвета, рюкзак (мужской) через плечо темно-синего или черного цвета, паспорт гражданина Украины для выезда за границу, визу, серебряную цепочку с кулоном в виде Божьей округлой формы, мобильный телефон.

Всем, кому что-либо известно о его местонахождении, просят срочно сообщить в Буске отделения полиции по телефонам: 8 (03264) 2-16-38, 067-946-34-23 или 102.