STATUS QUO

собака, покусала, ребенка

Поліція зацікавилась псом, який покусав дитину (фото)

Поліція зацікавилась псом, який у Дрогобичі покусав дитину. На власника собаки складено адміністративний протокол. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

11 квітня у Дрогобицький відділ поліції звернулись батьки шестирічної дівчинки – мешканці Дрогобича, котрі повідомили, що їх доньку покусав пес, і дитина з діагнозом “кусана рана верхньої губи” була госпіталізована у місцеву лікарню.

Як встановили правоохоронці, 10 квітня близько 13.30 дівчинка бавилась на спільному подвір’ї біля будинку та їла хліб. Пес був прив’язаний неподалік. У якийсь момент дитина підійшла до собаки та поділилась з ним хлібом. Пес з’їв хліб, після чого зірвався з шнура та накинувся на дівчинку.

Працівники Дрогобицького відділу поліції, зокрема працівники сектору ювенальної превенції, а також працівники інших служб проводять перевірку за цим фактом. Собака, який накинувся на дитину, ізольований, його обстежують ветеринари.

Правоохоронці встановили, що собака належить 61-річному сусіду родини дівчинки. Щодо  нього складено адміністративний протокол за ст.154 (порушення правил тримання собак і котів, що спричинило шкоду здоров’ю людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Полиция заинтересовалась псом, который в Дрогобыче покусал ребенка. На владельца собаки составлен административный протокол. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Национальной полиции во Львовской области.

11 апреля в Дрогобычский отдел полиции обратились родители шестилетней девочки - жители Дрогобыча, которые сообщили, что их дочь покусала собака, и ребенок с диагнозом "укус верхней губы" была госпитализирована в местную больницу.

Как установили правоохранители, 10 апреля около 13.30 девочка играла на совместном дворе возле дома и ела хлеб. Пес был привязан неподалеку. В какой-то момент ребенок подошел к собаке и поделилс с ним хлебом. Пес съел хлеб, после чего сорвался с привязи и набросился на девочку.

Работники Дрогобычского отдела полиции, в частности работники сектора ювенальной превенции, а также работники других служб проводят проверку по этому факту. Собака изолированна, ее обследуют ветеринары.

Правоохранители установили, что собака принадлежит 61-летнему соседу семьи девочки. На него составлен админпротокол по ст.154 (нарушение правил содержания собак и кошек, повлекшее вред здоровью людей) Кодекса Украины об административных правонарушениях.

Автор: Тетяна Костенко