STATUS QUO

КОРД затримав у Дрогобичі групу квартирних злодіїв

У Дрогобичі правоохоронці затримали злочинну групу, причетну до квартирних крадіжок. Зловмисників викрили працівники управління стратегічних розслідувань поліції Львівщини спільно з оперативниками Дрогобицького відділу поліції. До затримання рецидивістів залучали бійців спецпідрозділу КОРД. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Як розповів очільник поліції Львівщини Валерій Середа, трьох зловмисників затримали 10 лютого, близько 21.00 після скоєння  крадіжки з квартири на вулиці Шевченка у Дрогобичі, коли вони саме "ділили здобич" - викрадені гроші та майно.

Особи затриманих встановлені – ними виявились троє місцевих мешканців: двоє віком 28 років,  котрі раніше вже притягувались до кримінальної відповідальності, та третій – 35-річний.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Зловмисники затримані в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для них міру запобіжного заходу.

"Під час санкціонованих обшуків у помешканнях зловмисників та в орендованому гаражі поліцейські виявили та  вилучили зброю, боєприпаси різного калібру, гранати, готівкові кошти та інші речові докази. Встановлено, що вони підтримували так звані "злодійські традиції" та впливали на криміногенну ситуацію у регіоні", - зазначив Валерій Середа.

Вилучену зброю та боєприпаси скеровані в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України для проведення експертизи. Проводиться досудове розслідування.

a466a27610f5cdd01ddbaee922ea0798.md.jpg 2bef242ac6b002f96bae8905cdbf092c.md.jpg


В Дрогобыче правоохранители задержали преступную группу, причастного к квартирным кражам. Злоумышленников разоблачили сотрудники управления стратегических расследований полиции Львовщины совместно с оперативниками Дрогобычского отдела полиции. К задержанию рецидивистов привлекали бойцов спецподразделения КОРД. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Как рассказал глава полиции Львовщины Валерий Середа, трех злоумышленников задержали 10 февраля, около 21.00 после совершения кражи из квартиры на улице Шевченко в Дрогобыче, когда они как раз "делили добычу" - похищенные деньги и имущество.

Личности задержанных установлены - ими оказались трое местных жителей: двое в возрасте 28 лет, которые ранее уже привлекались к уголовной ответственности, и третий - 35-летний.

По факту возбуждено уголовное производство по ч.3 ст.185 (кража) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - лишение свободы на срок от трех до шести лет. Злоумышленники задержаны в порядке ст.208 УПК Украины, вскоре суд изберет для них меру пресечения.

"Во время санкционированных обысков в помещениях злоумышленников и в арендованном гараже полицейские обнаружили и изъяли оружие, боеприпасы различного калибра, гранаты, наличные средства и другие вещественные доказательства. Установлено, что они поддерживали так называемые "воровские традиции" и влияли на криминогенную ситуацию в регионе" , - отметил Валерий Середа.

Изъятое оружие и боеприпасы направлены в Научно-исследовательский экспертно-криминалистический центр МВД Украины для проведения экспертизы. Проводится досудебное расследование.