"Трускавецкурорт", бювет, вода"Трускавецькурорт" оштрафований за зловживання монопольним становищем на ринку забезпечення гідромінеральною сировиною Трускавецького родовища в бюветах №1,2. Про це повідомляє прес-служба Львівського ТВ АМКУ.

Адміністративна колегія Львівського ТВ АМКУ оштрафувала ПАТ "Трускавецькурорт" на 68 тис. грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку забезпечення гідромінеральною сировиною Трускавецького родовища в бюветах №1,2.


"Трускавецкурорт" оштрафован за злоупотребление монопольным положением на рынке обеспечения гидроминеральным сырьем Трускавецкого месторождения в бюветах №1,2. Об этом сообщает пресс-служба Львовского ТВ АМКУ.

Административная коллегия Львовского ТВ АМКУ оштрафовал ПАО "Трускавецкурорт" на 68 тыс. Грн. за нарушение законодательства о защите экономической конкуренции в виде злоупотребления монопольным (доминирующим) положением на рынке обеспечения гидроминеральным сырьем Трускавецкого месторождения в бюветах №1,2.