STATUS QUO

На Львівщині знов отруєння в'яленою рибою

На Львівщині троє людей потрапили до реанімації, ймовірно, після вживання в'яленої риби. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

О 07:35 10 листопада надійшло повідомлення про те, що до реанімаційного відділення Перемишлянської ЦРЛ госпіталізовано троє жителів (всі дорослі) с. Затемне Перемишлянського району з діагнозом “харчове отруєння”. За словами потерпілих, вони могли отруїтися в’яленою рибою, яку придбали у магазині і вживали напередодні.

Станом на 06:00 11 листопада потерпілі переведені в інфекційне відділення. За інформацією приймального відділення Перемишлянської ЦРЛ загрози життю і здоров’ю даних осіб немає. Встановлюються обставини події, призначено експертизи.


На Львовщине три человека попали в реанимацию, вероятно, после употребления вяленой рыбы. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

В 7:35 10 ноября поступило сообщение о том, что в реанимационное отделение Перемышлянской ЦРБ госпитализированы трое жителей (все взрослые) с. Затемное Перемышлянского района с диагнозом "пищевое отравление". По словам пострадавших, они могли отравиться вяленой рыбой, которую приобрели в магазине и употребляли накануне.

По состоянию на 6:00 11 ноября пострадавшие переведены в инфекционное отделение. По информации приемного отделения Перемышлянской ЦРБ угрозы жизни и здоровью этих лиц нет. Устанавливаются обстоятельства произошедшего, назначены экспертизы.

comments powered by Disqus