STATUS QUO

Реконструкция, улица Бандеры

У Львові реконструюють вулицю Бандери

У Львові вул. Степана Бандери хочуть перепланувати за європейським зразком.

За підсумками обговорень з громадськістю, автори проекту розробили три варіанти реконструкції вулиці.

"Перший варіант передбачає широкі тротуари і дві смуги для транспорту, які будуть спільними для автомобілів, маршруток і трамваїв. При реалізації цього варіанту планується використовувати різні види дорожнього покриття.

У разі реалізації другого проекту, буде чотири смуги для транспорту, а на місцях зупинок буде піднята проїжджа частина.
Третій варіант - три окремі смуги для громадського та приватного транспорту і вузькі тротуари", - розповів начальник відділу "Інститут стійких транспортних систем "ЛКП" Львівавтодор" Ігор Могила.

Реалізовувати проект в будуть в 2017 році. Автори проекту підкреслюють, що вартість робіт поки невідома і закликають підприємців долучитися до реконструкції вулиці, - пише Вголос.


Во Львове ул. Степана Бандеры хотят перепланировать по европейскому образцу.

По итогам обсуждений с общественностью, авторы проекта разработали три варианта реконструкции улицы.

"Первый вариант предусматривает широкие тротуары и две полосы для транспорта, которые будут общими для автомобилей, маршруток и трамваев. При реализации этого варианта планируется использовать различные виды дорожного покрытия.

В случае реализации второго проекта, будет четыре полосы для транспорта, а на местах остановок будет приподнята проезжая часть.

Третий вариант - три отдельные полосы для общественного и частного транспорта и узкие тротуары", - рассказал начальник отдела "Институт устойчивых транспортных систем "ЛКП" Львовавтодор" Игорь Могила.

Реализовывать проект в будут в 2017 году. Авторы проекта подчеркивают, что стоимость работ пока неизвестна и призывают предпринимателей приобщиться к реконструкции улицы,  - пишет Вголос.