STATUS QUO

У Львові учасникам бойових дій пропонують безкоштовно з'їздити до Польщі

Учасникам бойових дій пропонують безкоштовну поїздку до Польщі. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

До Дня захисника України учасникам бойових дій дарують можливість безкоштовно отримати квиток на автобусний маршрут до будь-якого міста Польщі та зворотно до Львова. Таку безкоштовну поїздку учасникам бойових дій дарує компанія міжнародних автобусних перевезень East West Eurolines.

До 15 жовтня бійці можуть прийти у каси компанії, які знаходяться у Львові на Автовокзалі (вул. Стрийська, 109), та безкоштовно отримати квиток на автобусний маршрут до будь-якого міста Польщі та зворотно до Львова.

Безкоштовні квитки дійсні на подорожі з 00.01 12 жовтня до 23.59 15 жовтня.

При отриманні квитка, обов'язково потрібно пред’явити посвідчення учасника бойових дій.


Участникам боевых действий предлагают бесплатную поездку в Польшу. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Ко Дню защитника Украины участникам боевых действий дарят возможность бесплатно получить билет на автобусный маршрут до любого города Польши и обратно во Львов. Такую бесплатную поездку участникам боевых действий дарит компания международных автобусных перевозок East West Eurolines.

До 15 октября бойцы могут прийти в кассы компании, которые находятся во Львове на автовокзале (ул. Стрыйская, 109), и бесплатно получить билет на автобусный маршрут до любого города Польши и обратно во Львов.

Бесплатные билеты действительны на путешествия с 00.01 12 октября до 23.59 15 октября.

При получении билета, обязательно нужно предъявить удостоверение участника боевых действий.