STATUS QUO

У Львові пограбували крамницю

Львівські правоохоронці викрили зловмисника, причетного до пограбування крамниці. За вчинене йому загрожує до чотирьох років позбавлення волі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Франківський відділ поліції звернулася за допомогою 32-річна львів’янка. Вона повідомила, що 16 вересня близько 20.30 невідомий чоловік зайшов у магазин, який знаходиться на вулиці Науковій, забрав з каси грошові кошти в сумі 3 700 гривень і втік.

Правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився 24-річний місцевий мешканець.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). Максимальне покарання, передбачене статтею, - позбавлення волі на строк до чотирьох років. Досудове розслідування триває.


Львовские правоохранители разоблачили злоумышленника, причастного к ограблению магазина. За совершенное ему грозит до четырех лет лишения свободы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Франковский отдел полиции обратилась за помощью 32-летняя львовянка. Она сообщила, что 16 сентября около 20.30 неизвестный мужчина зашел в магазин, который находится на улице Научной, забрал из кассы денежные средства в сумме 3700 гривен и убежал.

Правоохранители установили личность злоумышленника. Им оказался 24-летний местный житель.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.186 Уголовного кодекса Украины (грабеж). Максимальное наказание, предусмотренное статьей, - лишение свободы на срок до четырех лет. Досудебное расследование продолжается.

comments powered by Disqus