STATUS QUO

У львівському дитсадку батьки вчинили заворушення

В приміщення ДНЗ № 188 увірвались батьки вихованців дитсадочку №42. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в департаменті гуманітарної політики Львівської міської ради, сьогодні близько 16:00 батьки вихованців садочку № 42 та інші невідомі особи увірвалися в приміщення садочку № 188.

Як повідомили з місця події працівники департаменту, невідомі особи самовільно переносять меблі у приміщення груп 188 садка, проводять заміну замків у дверях дошкільних груп. Цими діями зірвано виховний процес та створено стресову ситуацію для дітей та батьків ДНЗ № 188.

На місце події викликали правоохоронців.


В помещение детского сада № 188 ворвались родители воспитанников детсада №42. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в департаменте гуманитарной политики Львовского городского совета, сегодня около 16:00 родители воспитанников сада № 42 и другие неизвестные лица ворвались в помещение сада № 188.

Как сообщили с места события работники департамента, неизвестные лица самовольно переносят мебель в помещение групп 188 сада, проводят замену замков в дверях дошкольных групп. Этими действиями сорван воспитательный процесс и создана стрессовая ситуация для детей и родителей детского сада № 188.

На место происшествия вызвали полицию.