STATUS QUO

грейдер, ремонт, смерть

На Львівщині під час дорожніх робіт загинув чоловік

На Львівщині загинув чоловік, який впав з грейдера під час дорожніх робіт. Відкрито кримінальне провадження за порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

10 жовтня до правоохоронців надійшло повідомлення про те, що близько 16.00 на автодорозі сполученням Лопатин – Березівка неподалік села Бебехи Радехівського району загинула людина.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Особу загиблого встановлено – ним виявився 56-річний мешканець одного з сіл району. Як попередньо встановили правоохоронці, чоловік випав із кабіни грейдера, допомагаючи водію під час виконання дорожніх робіт. Внаслідок падіння він отримав тілесні ушкодження, від яких помер.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України. Санкція статті передбачає покарання – обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Проводиться досудове розслідування.


На Львовщине погиб человек, упавший с грейдера во время дорожных работ. Открыто уголовное производство за нарушение правил безопасности во время выполнения работ с повышенной опасностью. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

10 октября в полицию поступило сообщение о том, что около 16.00 на автодороге Лопатин - Березовка близ села Бебехи Радеховского района погиб человек.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Личность погибшего установлена ​​- им оказался 56-летний житель одного из сел района. Как предварительно установили правоохранители, мужчина выпал из кабины грейдера, помогая водителю при выполнении дорожных работ. В результате падения он получил телесные повреждения, от которых скончался.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.2 ст.272 (нарушение правил безопасности во время выполнения работ с повышенной опасностью) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - ограничение свободы на срок до пяти лет или лишение свободы на срок до восьми лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет. Проводится досудебное расследование.