STATUS QUO

На Львівщині протестувальники перекрили трасу (фото)

На Львівщині водії перекрили автотрасу Київ – Чоп у двох місцях, вимагаючи зниження ціни на паливо. Про це повідомляє "Варта 1". 

Сьогодні, 11 жовтня, люди перекрили автотрасу міжнародного значення Київ-Чоп.

“Біля села Дроговиж, траса Київ -Чоп (М-06), об’їзна міста Миколаїв люди у чималенькій кількості перекрили дорогу в знак протесту на здорожчання цін на нафту. Внаслідок перекриття утворився великий корок, рух на цій ділянці дороги паралізовано”.

Голова ГО "Варта 1" Ігор Зінкевич

Він зазначає, що у місті Самбір люди також заблокували роботу автозаправки.

“Окрім перекриття автодороги “Київ-Чоп” в місті Самбір по вул. Перемишлянська перекрито в’їзд та виїзд з АЗС. Близько 15 автомобілів та в кількості 20 чоловік з вимогою знизити ціни на паливо мастильні матеріали, люди повністю заблокували роботу автозаправки”.

Коли відновлять рух на трасі Київ-Чоп, наразі невідомо.

Як повідомляє Мукачево.нет, з аналогічною вимогою водії перекрили трасу Київ-Чоп біля села Нижні ворота.

Зазначимо, ціна на бензин останніми днями різко зросла. Лише за тиждень вона виросла на кілька десятків копійок за літр.

fee710d837aa05be42781b0784496593.md.jpg c84e61377f436c4a2d5e7e36535cbc1b.md.jpg


На Львовщине водители перекрыли автотрассу Киев - Чоп в двух местах, требуя снижения цены на топливо. Об этом сообщает "Варта 1". 

Сегодня, 11 октября, люди перекрыли автотрассу международного значения Киев-Чоп.

"Возле села Дроговиж, трасса Киев-Чоп (М-06), объездная города Николаев люди в немаленьком количестве перекрыли дорогу в знак протеста на подорожание цен на нефть. В результате перекрытия образовалаь большая пробка, движение на этом участке дороги парализовано".

Председатель ОО "Варта 1" Игорь Зинкевич

Он отмечает, что в городе Самбор люди также заблокировали работу автозаправки.

"Кроме перекрытия автодороги" Киев-Чоп "в городе Самбор по ул. Перемышлянская перекрыт въезд и выезд из АЗС. Около 15 автомобилей и около 20 человек с требованием снизить цены на топливо смазочные материалы, люди полностью заблокировали работу автозаправки".

Когда восстановят движение на трассе Киев-Чоп, пока неизвестно.

Как сообщает Мукачево.нет, с аналогичным требованием водители перекрыли трассу Киев-Чоп возле села Нижние ворота.

Отметим, цена на бензин в последние дни резко возросло. Только за неделю она выросла на несколько десятков копеек за литр.

comments powered by Disqus