STATUS QUO

У Бориславі юнак намагався пограбувати 7-річну дівчинку

У Бориславі поліцейські затримали неповнолітнього, який намагався пограбувати семирічну дівчинку. Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні злочину, правоохоронці встановлюють його причетність до скоєння інших правопорушень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Бориславське відділення поліції 10 вересня о 20.05 за допомогою звернувся 36-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що кілька хвилин тому біля його будинку невідомий зловмисник намагався зірвати з його семирічної доньки золоті сережки.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці разом з батьком затримали зловмисника – ним виявився сімнадцятирічний житель Борислава.

Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15 (замах на злочин) ч.3 ст.186 (грабіж) КК України. Триває досудове розслідування. Поліцейські встановлюють причетність неповнолітнього до скоєння інших злочинів.


В Бориславе полицейские задержали несовершеннолетнего, который пытался ограбить семилетнюю девочку. Злоумышленнику сообщено о подозрении в совершении преступления, правоохранители устанавливают его причастность к совершению других преступлений. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Бориславское отделения полиции 10 сентября в 20.05 за помощью обратился 36-летний местный житель. Мужчина сообщил, что несколько минут назад у его дома неизвестный злоумышленник пытался сорвать с его семилетней дочери золотые серьги.

На место происшествия немедленно выехала следственно-оперативная группа. Правоохранители вместе с отцом задержали злоумышленника - им оказался семнадцатилетний житель Борислава.

Задержанному сообщено о подозрении в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.2 ст.15 (покушение на преступление) ч.3 ст.186 (грабеж) УК Украины. Продолжается досудебное расследование. Полицейские устанавливают причастность несовершеннолетнего к совершению других преступлений.