STATUS QUO

Під Львовом бус спричинив подвійне ДТП, серед постраждалих дитина

У Городоцькому районі автомобіль Mercedes-Benz Sprinter скоїв наїзд на велосипедиста, після чого виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з автомобілем “ВАЗ 21063”. Постраждало чотири людини, в тому числі дитина. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

ДТП сталася 10 липня о 19:00 на автодорозі “Львів-Самбір”, у сел. Великий Любінь Городоцького району, на вул. Львівська, 413.

Водій автомобіля Mercedes-Benz Sprinter - мешканець м. Львова 1975 року народження, скоїв наїзд на велосипедиста - мешканця м. Володимирець Рівненської області 1970 року народження. Після цього виїхав на зустрічну смугу та здійснив лобове зіткнення із автомобілем “ВАЗ 21063” під керуванням мешканця с. Михайлевичі Самбірського району 1992 року народження.

Внаслідок ДТП. отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані в Городоцьку ЦРЛ чотири особи, у тому числі одна дитина 2005 року народження.

Причини та обставини події встановлюються.


В Городокском районе автомобиль Mercedes-Benz Sprinter совершил наезд на велосипедиста, после чего выехал на встречную полосу и столкнулся с автомобилем "ВАЗ 21063". Пострадало четыре человека, в том числе ребенок. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской ОГА.

ДТП произошла 10 июля в 19:00 на автодороге "Львов-Самбор", в пос. Большой Любинь Городокского района, на ул. Львовская, 413.

Водитель автомобиля Mercedes-Benz Sprinter – житель г. Львова 1975 года рождения, совершил наезд на велосипедиста – жителя г. Владимирец Ровенской области 1970 года рождения. После этого выехал на встречную полосу и совершил лобовое столкновение с автомобилем "ВАЗ 21063" под управлением жителя с. Михайлевичи Самборского района 1992 года рождения.

В результате ДТП. получили телесные повреждения и были госпитализированы в Городокскую ЦРБ четыре человека, в том числе один ребенок 2005 года рождения.

Причины и обстоятельства происшествия устанавливаются.