STATUS QUO

транспорт, фестиваль, "Ночь во Львове"

Як курсуватиме транспорт на "Ніч у Львові"

На час фестивалю "Ніч у Львові" рух громадського транспорту буде продовжено. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Від завтра, 12 липня, і до неділі, 14 липня, у Львові триватиме фестиваль "Ніч у Львові". Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, на час фестивалю рух громадського транспорту буде продовжено.

"Ми скерували листи усім перевізникам з проханням з п’ятниці до неділі включно продовжити роботу транспорту до 24.00. Після 24.00 починають курсувати нічні маршрути", — розповів Олег Партика, в.о. начальника управління транспорту ЛМР.

За словами Івана Бондара, речника ЛКП "Львівелектротранс", також до 24.00 буде продовженого роботу трамвайних маршрутів № 1, 3, 8, 9.


На время фестиваля "Ночь во Львове" движение общественного транспорта будет продлено. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Завтра, 12 июля, и до воскресенья, 14 июля, во Львове пройдет фестиваль "Ночь во Львове". Как сообщили в управлении транспорта ЛГС, на время фестиваля движение общественного транспорта будет продлено.

"Мы направили письма всем перевозчикам с просьбой с пятницы по воскресенье включительно продолжить работу транспорта до 24.00. После 24.00 начинают курсировать ночные маршруты", - рассказал Олег Партыка, и.о. начальника управления транспорта Львовского горсовета.

По словам Ивана Бондаря, представителя ЛКП "Львовэлектротранс", также до 24.00 будет продолжена работа трамвайных маршрутов № 1, 3, 8, 9.