STATUS QUO

Ryanair, авиарейсы, Львов

Ryanair відмовився від рейсів зі Львова

Ryanair йде з України, тож заплановане на осінь відкриття рейсів зі Львова до Німеччини, Британії та Нідерландів відміняється. Про це йдеться у заяві авіакомпанії Ryanair, повідомляє BBC.

"Ми скасували запланований прихід до України після невиконання київським аеропортом угоди, яку підписали у березні цього року із Міністерством інфраструктури, посадовими особами аеропорту та чинним генеральним директором аеропорту паном Рябікіним", - пояснили у Ryanair.

В авіакомпанії зазначили, що аеропорт "Бориспіль" захищав авіакомпанії з високими тарифами, у тому числі "Міжнародні авіалінії України", і позбавив українських пасажирів доступу до дешевих авіаперельотів.

"Як наслідок, Ryanair не має іншого вибору, окрім скасування чотирьох нових маршрутів Києва та семи нових львівських маршрутів, що призведе до втрати понад 500 000 пасажирів та 400 робочих місць", - уточнили у компанії.

На сайті також повідомили, що Ryanair перепрошує у клієнтів, які вже забронювали рейси. Там повідомляють, що їм кошти відшкодують.

Нагадаємо, нові рейси з аеропортів Києва та Львова компанія мала виконати вже восени 2017 року. Україна стала 34-ю країною, куди мав літати перевізник. Ryanair мав літати з Києва у Лондон, Манчестер, Стокгольм і Ейндговен. А рейси зі Львова мали бути до Ейндговена, Лондона, Берліна, Вроцлава, Меммінгена, Кракова та Будапешта.


Ryanair уходит из Украины, поэтому запланированное открытие рейсов из Львова в Германию, Великобританию и Нидерланды отменяется. Об этом говорится в заявлении авиакомпании Ryanair, сообщает BBC

"Мы отменили запланированный приход в Украину после невыполнения киевским аэропортом соглашения, которое подписали в марте этого года с Министерством инфраструктуры, должностными лицами аэропорта и действующим генеральным директором аэропорта господином Рябикиным", - пояснили в Ryanair.

В авиакомпании отметили, что аэропорт "Борисполь" защищал авиакомпании с высокими тарифами, в том числе "Международные авиалинии Украины", и лишил украинских пассажиров доступа к дешевым авиаперелетам.

"Как следствие, у Ryanair нет другого выбора, кроме отмены четырех новых маршрутов Киева и семи новых львовских маршрутов, что приведет к потере более 500 000 пассажиров и 400 рабочих мест", - уточнили в компании.

На сайте также сообщили, что Ryanair извиняется перед клиентами, которые уже забронировали рейсы. Там сообщают, что им средства возместят.

Напомним, новые рейсы из аэропортов Киева и Львова компания должна была выполнить уже осенью 2017 года. Украина стала 34-й страной, куда должен был летать перевозчик. Ryanair должен был летать из Киева в Лондон, Манчестер, Стокгольм и Эйндховен. А рейсы из Львова должны быть в Эйндховен, Лондона, Берлина, Вроцлава, Мемминген, Кракова и Будапешта.

Автор: Тетяна Костенко