STATUS QUO

непогода, гроза, без света, последствия

На Львівщині негода залишила без світла майже 40 населених пунтів

Через негоду з 01:00 до 06:00 год 11 липня на території області без електропостачання залишилось 36 населених пунктів у 4 районах області та 9 вулиць у Личаківському районі Львова. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Станом на 08:00 завершено роботи з відновлення електропостачання 9 вулиць у м. Львові та 2 населених пунктів в Мостиському районі.

Всього внаслідок негоди знеструмлено 7 ліній електропередач напругою 6-10 кВ та 174 трансформаторні підстанції напругою 6-10 кВ.

За словами т.в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександра Харчука, основною причиною порушень в системах електропостачання є спрацювання апаратури захисту на лініях 6-10 кВ.

Для ліквідації пошкоджень в системах електропостачання населених пунктів області залучено аварійні бригади ПрАТ “Львівобленерго”.


Из-за непогоды с 01:00 до 06:00 ч 11 июля на территории области без электроснабжения осталось 36 населенных пунктов в 4 районах области и 9 улиц в Лычаковском районе Львова. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

По состоянию на 08:00 завершены работы по восстановлению электроснабжения 9 улиц в г. Львов и 2 населенных пунктов в Мостисском районе.

Всего в результате непогоды обесточены 7 линий электропередач напряжением 6-10 кВ и 174 трансформаторные подстанции напряжением 6-10 кВ.

По словам и.о. директора департамента по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации Александра Харчука, основной причиной нарушений в системах электроснабжения является срабатывание аппаратуры защиты на линиях 6-10 кВ.

Для ликвидации повреждений в системах электроснабжения населенных пунктов области привлечены аварийные бригады АО "Львовоблэнерго".

Автор: Тетяна Костенко