STATUS QUO

собака, покусала, ребенка

У Дрогобичі біля школи дитину покусав собака

У Дрогобичі 10 квітня 6-річну дитину покусав сусідський пес, який зірвався з ланцюга. Про це повідомляється у спільноті “Варта 1”

“Дрогобич. Район 8-ї школи. Вчора, 10 квітня дитину 6 років покусав сусідський пес, який зірвався з ланцюга, накинувся на дівчинку, котра в той момент була на своєму подвір'ї, і відкусив півгуби. Дитина і батьки перенесли страшний шок. Губу пришили. Малеча терпить страшні болі. Сусід на зауваження не відреагував“, - написала Анастасия Бурко.

За її словами, сьогодні вранці батько дівчинки написав заяву в поліцію, але там відмовились її прийняти, бо немає складу злочину.

“Але ж роботу з господарем потрібно провести. Як дитині жити поруч, як ходити до школи? Які наслідки травми будуть і фізичні і психологічні? Косметичний ефект! Жодних витрат на лікування господар собаки відмовився покривати. Потрібна допомога в розголосі справи і пораді. Бо на місці цієї дитини могла бути і ваша“, - наголошує дівчина.


В Дрогобыче 10 апреля 6-летнего ребенка покусал соседский пес, сорвавшийся с цепи. Об этом сообщается в сообществе "Варта 1"

"Дрогобыч. Район 8-й школы. Вчера, 10 апреля ребенка 6 лет покусал соседский пес. Он сорвался с цепи и набросился на девочку, которая в тот момент была на своем дворе, и откусил полгубы. Ребенок и родители перенесли страшный шок. Губу пришили. Ребенок терпит жуткие боли. Сосед на замечания не отреагировал", - написала Анастасия Бурко.

По ее словам, сегодня утром отец девочки написал заявление в полицию, но там отказались его принять, потому что нет состава преступления.

"Но работу с хозяином нужно провести. Как ребенку жить рядом, как ходить в школу? Какие последствия травмы будут и физические и психологические? Косметический эффект! Расходов на лечение хозяин собаки отказался покрывать. Нужна помощь в огласке дела и советы. Потому что на месте этого ребенка могла быть и ваша", - отмечает девушка.

Автор: Тетяна Костенко