STATUS QUO

граница, дети, Польша

Прикордонники не дозволили вивезти до Польші двох дітлахів

Прикордонники Мостиського загону не дозволили вивезти двох дітей за межі України. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

10 квітня у пункт пропуску Шегині на паспортний контроль прибула громадянка України, яка разом зі своїми дітьми 2012 та 2015 років народження прямувала до Польщі. Під час перевірки документів українка надала нотаріальне доручення батька на згоду вивезення дітей за кордон. Проте в ході перевірки прикордонники встановили, що доручення видане незаконно, адже на момент його оформлення батько не перебував на території України.

За фактом можливого кримінального правопорушення було проінформовано представників Національної поліції. Жінку разом з дітьми передано до правоохоронних органів.


Пограничники Мостиского отряда не позволили вывезти двух детей за пределы Украины. Об этом сообщает пресс-служба Госпогранслужбы Украины.

10 апреля в пункт пропуска Шегини на паспортный контроль прибыла гражданка Украины, которая вместе со своими детьми 2012 и 2015 года рождения следовала в Польшу. Во время проверки документов украинка предоставила нотариальную доверенность отца на согласие вывоза детей за границу. Однако в ходе проверки пограничники установили, что поручение выдано незаконно, поскольку на момент его оформления отец не находился на территории Украины.

По факту возможного уголовного преступления было проинформировано представителей Национальной полиции. Женщину вместе с детьми передали в правоохранительные органы.

Автор: Тетяна Костенко