STATUS QUO

дорога, ремонт, Винники

Дорогу від Винник до Золочева відремонтують до липня

Дорогу від Винник до Золочева відремонтують до липня. Про це повідомляє прес-служба Львівскої облдержадміністрації.

Загалом на трасі Львів-Тернопіль відремонтують 59,6 кілометрів шляху. Зараз укладено уже 22 кілометри, й фінансується ремонт за рахунок кредитних коштів. Потреба коштів становить 511,1 млн.грн.

“Далі будемо працювати спільно з єврокомісією та урядом Республіки Польща для того, щоб отримати додаткове фінансування і мати повноцінний автобан європейського зразка, який проходитиме і тут, у цьому місці”, – зазначив під час огляду дороги міністр інфраструктури України Володимир Омелян, який перебував на Львівщині з робочим візитом.

“Ми очікуємо інвестувати більше, ніж 2 мільярдів гривень у дорожні господарства Львівщини з різних джерел“ - підкреслив заступник голови Львівської обладміністрації Ростислав Замлинський.


Дорогу от Винник до Золочева отремонтируют до июля. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

Всего на трассе Львов-Тернополь отремонтируют 59,6 км пути. Сейчас уложено уже 22 километра, финансируется ремонт за счет кредитных средств. Потребность в средствах составляет 511,1 млн грн.

"Далее будем работать совместно с Еврокомиссией и правительством Республики Польша для того, чтобы получить дополнительное финансирование и иметь полноценный автобан европейского образца, который будет проходить и в этом месте", - отметил во время осмотра дороги министр инфраструктуры Украины Владимир Емельян, который находился на Львовщине с рабочим визитом.

"Мы ожидаем инвестирования более 2 миллиардов гривен в дорожные хозяйства Львовщины из разных источников", - подчеркнул заместитель председателя Львовской обладминистрации Ростислав Замлинский.

Автор: Тетяна Костенко