STATUS QUO

ДТП, дети, статистика

З початку року на Львівщині в ДТП потрапили 44 дітей

Цьогоріч на Львівщині відбулося 36 автопригод із постраждалими за участю дітей, внаслідок яких травмувалися 44 неповнолітніх. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції України у Львівській області.

За даними поліції, у ДТП найчастіше потрапляли діти-пасажири та пішоходи. Зокрема, з початку року в області у результаті дорожніх аварій постраждали 17 юних пішоходів та 26 неповнолітніх пасажирів.

Правоохоронці вкотре звертають до дорослих: саме від вас залежить безпека дітей на дорозі. Тож будьте відповідальними, потурбуйтеся, аби ваш малюк був захищеним.


В этом году на Львовщине произошло 36 аварий с участием детей, в результате которых травмированы 44 несовершеннолетних. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Национальной полиции Украины.

По данным полиции, в ДТП чаще всего попадали дети-пассажиры и пешеходы. В частности, с начала года в области в результате дорожных аварий пострадали 17 юных пешеходов и 26 несовершеннолетних пассажиров.

Правоохранители раз обращают к взрослым: именно от вас зависит безопасность детей на дороге. Будьте ответственными, позаботьтесь, чтобы ваш ребенок был защищен.

Автор: Тетяна Костенко