STATUS QUO

У Львові 36 бійців отримають по 100 тис. гривень

Ще 36 бійців зі Львова отримають матеріальну допомогу у розмірі по 100 тис грн. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Минулого тижня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив список учасників АТО для отримання матеріальної допомоги у розмірі по 100 тис грн кожен. У переліку 36 учасників бойових дій на Сході України.

Нагадаємо, одноразова матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань у межах "Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції" містом надається вже третій рік поспіль.

Повний перелік отримувачів допомоги тут. 


Еще 36 бойцов из Львова получат материальную помощь в размере по 100 тыс грн. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

На прошлой неделе исполнительный комитет Львовского городского совета утвердил список участников АТО для получения материальной помощи в размере по 100 тыс грн каждый. В перечне 36 участников боевых действий на Востоке Украины.

Напомним, единовременная материальная помощь на решение социально-бытовых вопросов в рамках "Программы о защите интересов участников антитеррористической операции" городом предоставляется уже третий год подряд.

Полный перечень получателей помощи здесь