STATUS QUO

Сьогодні зазнає змін розклад руху деяких поїздів зі Львова

Львівська залізниця звертає увагу пасажирів на тимчасові зміни в графіку руху поїздів зі Львова до Здолбунова та Рівного. Про це повідомляє прес-центр Львівської залізниці.

У зв`язку з виконанням ремонтних колійних робіт 11 лютого цього року зазнає тимчасових змін розклад руху поїздів, що курсують у сполученні Львова зі Здолбуновом та Рівним.

У вказаний день регіональний поїзд №806/805 сполученням Рівне – Львів вирушатиме з Рівного о 13:15 і курсуватиме лише до станції Підзамче. Зворотно зі станції Підзамче поїзд вирушатиме о 16:45.

Того ж дня лише до станції Підзамче та зворотно курсуватиме приміський поїзд №6095/6096 сполученням Здолбунів – Львів –  Здолбунів.


Львовская железная дорога обращает внимание пассажиров на временные изменения в графике движения поездов из Львова в Здолбунов и Ровно. Об этом сообщает пресс-центр Львовской железной дороги.

В связи с выполнением ремонтных путевых работ 11 февраля этого года испытывает временные изменений расписание движения поездов, курсирующих в сообщении Львова с Здолбунов и Ровно.

В указанный день региональный поезд №806 / 805 сообщением Ровно - Львов будет отправляться из Ровно в 13:15 и будет курсировать только до станции Пидзамче. Обратно со станции Пидзамче поезд будет отправляться в 16:45.

В тот же день только до станции Пидзамче и обратно будет курсировать пригородный поезд №6095 / 6096 сообщением Здолбунов - Львов - Здолбунов.