STATUS QUO

На Святі Шоколаду закохані зможуть одружитися

У Львові, 14−17 лютого, у Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться найромантичніше та найсолодше свято — Свято Шоколаду у версії LOVE EDITION. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

Цьогоріч, окрім тонн найсмачнішого шоколаду, майстер-класів від знаменитих шоколатьє, закохані зможуть одружитися безпосередньо на території свята. Для усіх закоханих на Святі Шоколаду буде облаштована спеціальна "Шоколадна Церемонія". Молодята отримають "Шоколадне свідоцтво" та фото на згадку.

Усі відвідувачі Свята Шоколаду отримають в подарунок спеціальне фестивальне горнятко, гаряче какао, шоколадки із передбаченням.

Новинкою стане гігантська 6-метрова шоколадна піца, яку скульптори та шоколатьє виготовлятимуть впродовж свята. Усі відвідувачі зможуть спробувати зменшені копії смаколика, обіцяють організатори.

На Святі традиційно діятиме Шоколадний ярмарок та "Дитяча шоколадна країна": цікаво та смачно буде і дорослим, і діткам.


Во Львове 14-17 февраля, во Дворце Искусств (ул. Коперника, 17) состоится самое романтичное и сладкий праздник - Праздник Шоколада в версии LOVE EDITION. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета. 

В этом году, кроме тонн вкусного шоколада, мастер-классов от известных шоколатье, влюбленные смогут пожениться непосредственно на территории праздника. Для всех влюбленных на Празднике Шоколада будет обустроена специальная "Шоколадная Церемония". Молодожены получат "Шоколадное свидетельство" и фото на память.

Все посетители Праздника Шоколада получат в подарок специальное фестивальное чашку, горячее какао, шоколадки с предвидением.

Новинкой станет гигантская 6-метровая шоколадная пицца, которую скульпторы и шоколатье производить в течение праздника. Все посетители смогут попробовать уменьшенные копии вкусности, обещают организаторы.

На Празднике традиционно будет действовать Шоколадный ярмарка и "Детская шоколадная страна": интересно и вкусно будет и взрослым, и детям.