STATUS QUO

улица, лепка, обвалилась

У центрі Львова обвалилася гіпсова ліпнина

На вул. Руській, 20 обвалилася частина гіпсової ліпнини, ніхто з людей не постраждав. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні з 4-го поверху міської 1-ої поліклініки, що на вул. Руській, 20 (зі сторони входу), обвалилася частина гіпсової ліпнини. Як повідомила в.о. головного лікаря КНП "1-а міська поліклініка м. Львова" Наталія Бачун, комісія зафіксувала цей випадок, місце обгородили та прибрали частину ліпнини, яка обвалилася. В той час, коли стався обвал, людей на місці не було, тож ніхто не постраждав.

"Сьогодні з 4-го поверху стався обвал гіпсової ліпнини — це кругла ліпнина зі сторони входу біля зупинки. Ми з 2010 року неодноразово повідомляли про необхідність проведення робіт на цій будівлі, однак реконструкції не проводили через брак фінансування. Комісія зафіксувала цей випадок, місце події обгороджено і уже прибрано ліпнину, яка обвалилася. Коли стався обвал, людей на зупинці не було, тому ніхто не постраждав", — зазначила Наталія Бачун, в.о. головного лікаря КНП "1-а міська поліклініка м. Львова".


На ул. Русской, 20 обвалилась часть гипсовой лепнины, никто из людей не пострадал. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Сегодня с 4-го этажа городской первого поликлиники на ул. Русской, 20 (с стороны входа), обрушилась часть гипсовой лепнины. Как сообщила и.о. главного врача КНП "первый поликлиника г. Львова" Наталья Бачун, комиссия зафиксировала этот случай, место огородили и убрали часть лепнины, которая обвалилась. В то время, когда произошел обвал, людей на месте не было, поэтому никто не пострадал.

"Сегодня с 4-го этажа произошел обвал гипсовой лепнины - это круглая лепнина из стороны входа возле остановки. Мы с 2010 года неоднократно сообщали о необходимости проведения работ на этом здании, однако реконструкции не проводили из-за нехватки финансирования. Комиссия зафиксировала этот случай, место происшествия огорожено и уже убрано лепнину, которая обвалилась. Когда произошел обвал, людей на остановке не было, поэтому никто не пострадал ", - отметила Наталья Бачун, и.о. главного врача КНП "первый поликлиника г. Львова".