STATUS QUO

Деякі електрички на Львівщині змінять розклад руху

У зв’язку з проведенням колійних ремонтних робіт зазнає тимчасових змін графіку руху приміських поїздів. Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці.

У зв’язку з проведенням робіт із капітального ремонту колії на перегонах Підвисоке–Потутори, Товсте–Торське, а також на станціях Дубно та Сянки зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів.

  • Упродовж 11-14 грудня цього року не курсуватиме поїзд №6251/6254 Тернопіль–Ходорів–Тернопіль;
  • упродовж 11- 13  грудня цього року не курсуватиме поїзд №6253 Тернопіль–Ходорів;
  • упродовж 12-14 грудня цього року не курсуватиме поїзд №6252 Ходорів–Тернопіль.
  • Упродовж 12-16 грудня цього року поїзд №6271/6274 сполученням Тернопіль–Заліщики–Тернопіль курсуватиме лише до ст. Чортків та зворотно.

Також у зв’язку з виконанням робіт з реконструкції колії на ст. Дубно 8 грудня цього року поїзд №6092 Львів–Здолбунів курсуватиме лише до ст. Дубно. Зворотно він курсуватиме за розкладом поїзда №6095 і відправлятиметься зі ст. Дубно о 14:02, Кам`яниця 14:09-14:28, далі – за чинним розкладом.

Крім того, у зв’яку з перенесенням технологічного вікна для виконання колійних ремонтних робіт на станції Сянки 8 та 9 грудня цього року приміські та пасажирські поїзди курсуватимуть на дільницях Львів–Сянки та Мукачево–Сянки без змін у маршрутах та розкладах. У той же час ці зміни відбудуться у маршрутах та розкладі руху приміських і пасажирських поїздів 15, 16 грудня цього року.

Львівська залізниця звертається до пасажирів із проханням уважно стежити за повідомленнями про тимчасові зміни маршрутів та графіку руху поїздів і враховувати їх під час планування поїздок на вказані періоди.


В связи с проведением путевых ремонтных работ испытывает временные изменений графика движения пригородных поездов. Об этом сообщает пресс-служба Львовской железной дороги.

В связи с проведением работ по капитальному ремонту пути на перегонах Подвысокое-Потуторы, Толстое-Торское, а также на станциях Дубно и Сянки испытывает временные изменения расписание движения пригородных поездов.

  • В течение 11-14 декабря этого года не будет ходить поезд №6251 / 6254 Тернополь-Ходоров-Тернополь;
  • в течение 11-13 декабря этого года не будет ходить поезд №6253 Тернополь-Ходоров;
  • в течение 12-14 декабря в этом году не будет курсировать поезд №6252 Ходоров-Тернополь.
  • В течение 12-16 декабря этого года поезд №6271 / 6274 сообщением Тернополь-Залещики-Тернополь курсировать только до ст. Чертков и обратно.

Также в связи с выполнением работ по реконструкции пути на ст. Дубно 8 декабря этого года поезд №6092 Львов-Здолбунов будет курсировать только до ст. Дубно. Обратно он будет курсировать по расписанию поезда №6095 и отправляться со ст. Дубно в 14:02, Каменица 14:09-14:28, далее - по действующему расписанию.

Кроме того, в связи с переносом технологического окна для выполнения путевых ремонтных работ на станции Сянки 8 и 9 декабря этого года пригородные и пассажирские поезда будут курсировать на участках Львов-Сянки и Мукачево-Сянки без изменений в маршрутах и ​​расписаниях. В то же время эти изменения произойдут в маршрутах и ​​расписании движения пригородных и пассажирских поездов 15, 16 декабря этого года.

Львовская железная дорога обращается к пассажирам с просьбой внимательно следить за сообщениями о временных изменениях маршрутов и графика движения поездов и учитывать их при планировании поездок на указанные периоды.

comments powered by Disqus