STATUS QUO

У Львові просять створити школу мистецтв

Створення школи мистецтв для дітей та молоді в районі від перехрестя вулиць Наукова - Стрийська до Стрийського автовокзалу – петиція з такою пропозицією зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

Автор петиції Марія Чура пропонує облаштувати за рахунок пустуючих, незадіяних в експлуатації приміщень району - від перехрестя вулиць Наукова - Стрийська і до Стрийського автовокзалу - дитячу школу мистецтв.

Вона зазначає, що у великому житловому районі відсутня можливість дітям за місцем проживання опановувати гру на музичних інструментах, займатись в театральних, хореографічних, художніх, вокальних студіях.

"В школі пропонуємо створити відділ, в якому б розвивались інженерні нахили дітей, просторова уява, навики в роботомоделюванні, в комп'ютерній інженерії. В районі є велика потреба у створенні такої школи для розвитку мистецьких здібностей та творчого потенціалу дітей та молоді", - йдеться у петиції.


Создание школы искусств для детей и молодежи в районе от перекрестка улиц Научная - Стрыйская в Стрыйского автовокзала - петиция с таким предложением зарегистрирована в Единой системе местных петиций. 

Автор петиции Мария Чура предлагает обустроить за счет пустующих, незадействованных в эксплуатации помещений района - от перекрестка улиц Научная - Стрыйская и до Стрыйского автовокзала - детскую школу искусств.

Она отмечает, что в большом жилом районе отсутствует возможность детям по месту жительства овладевать игру на музыкальных инструментах, заниматься в театральных, хореографических, художественных, вокальных студиях.

"В школе предлагаем создать отдел, в котором бы развивались инженерные наклонности детей, пространственное воображение, навыки в роботомоделюванни, в компьютерной инженерии. В районе есть большая потребность в создании такой школы для развития художественных способностей и творческого потенциала детей и молодежи", - говорится в петиции.