STATUS QUO

На львівській будівельній фірмі помер працівник

На фірмі ТзОВ "Будівельна компанія "Прогрестехбуд" під час зміни помер охоронець. Про це повідомляє ГУ Держпраці у Львівській області.

Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, 29.06.2019  року стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з начальником зміни відділу охорони ТзОВ "Будівельна компанія "Прогрестехбуд".

28.06.2019 року потерпілий заступив на зміну з контролю за діяльністю постів охорони на вул. Пасічній, 133 у м. Львові. О 04:50  його виявили в непритомному стані біля поста № 3. Була викликана швидка медична допомога, лікарі якої констатували смерть. Ймовірна причина смерті – природня.


На фирме ООО "Строительная компания "Прогрестехбуд" во время смены умер охранник. Об этом сообщает ГУ Гоструда во Львовской области.

Как говорится в сообщении, поступившем с предприятия, 29.06.2019 года произошел несчастный случай со смертельным исходом с начальником смены отдела охраны ООО "Строительная компания "Прогрестехбуд".

28.06.2019 года потерпевший заступил на смену по контролю за деятельностью постов охраны на ул. Пасечной, 133 в г. Львове. В 04:50 его обнаружили в бессознательном состоянии у поста № 3. Была вызвана скорая медицинская помощь, врачи которой констатировали смерть. Предполагаемая причина смерти - естественная.