STATUS QUO

театры, отремонтируют, перечень

У Львові відремонтують чотири театри (перелік)

Чотири міські театри відремонтують впродовж літа цього року. Зокрема, оновлюватимуть фасади, дахи, проведуть внутрішню реставрацію. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Так, ремонту підлягають приміщення Львівського академічного духовного театру "Воскресіння", Першого українського театру для дітей та юнацтва, Львівського драмтеатру імені Лесі Українки та Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса. Загалом на ремонт і реставрацію театрів з міського бюджету Львова передбачено 4,6 млн грн, а на закупівлю обладнання та предметів довгострокового користування для міських театрів виділено 500 тис. грн. Зокрема, у театр "Воскресіння" придбають нові кресла на 498 720,00 грн.


Четыре городские театры отремонтируют в течение лета этого года. В частности, обновят фасады, крыши, проведут внутреннюю реставрацию. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Так, ремонту подлежат помещения Львовского академического духовного театра "Воскресение", Первого украинского театра для детей и юношества, Львовского драмтеатра имени Леси Украинки и Львовского академического молодежного театра имени Леся Курбаса. Всего на ремонт и реставрацию театров из городского бюджета Львова предусмотрено 4,6 млн грн., а на закупку оборудования и предметов длительного пользования для городских театров выделено 500 тыс. грн. В частности, в театр "Воскресение" приобретут новые кресла на 498 720,00 грн.

Автор: Тетяна Костенко