STATUS QUO

автобус, Стрый, ДТП, вокзал

Рейсовий автобус на Львівщині врізався у дерево (оновлено, фото)

Вчора увечері у Стрию водій маршрутного автобусу №1 не справився з керуванням та зіткнувся з деревом. Постраждали десять пасажирів. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

9 липня о 21:03 у м. Стрий на вул. Вокзальній, 100, 69-річний водій маршрутного автобусу БАЗ А079.14, житель м.Стрий, слідуючи по міському маршруту № 1, не справився з керуванням та допустив зіткнення з деревом. На момент зіткнення в автобусі перебувало 15 осіб. Внаслідок ДТП травмовано 9, із них однорічний хлопчик, госпіталізовано до Стрийської ЦРЛ двоє. П'ятеро пасажирів від госпіталізації відмовились. Станом на 06:00 10 липня для подальшого лікування в Стрийській ЦРЛ залишено дві особи.

Незадовільні дорожні умови, що могли стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені. 

За фактом ДТП відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Санкція статті передбачає штраф від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.


Вчера вечером в Стрые водитель маршрутного автобуса №1 не справился с управлением и столкнулся с деревом. Пострадали десять пассажиров. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

9 июля в 21:03 в Стрые на ул. Вокзальной, 100, 68-летний водитель маршрутного автобуса БАЗ А079.14, житель Стрый, следуя по городскому маршруту № 1, не справился с управлением и допустил столкновение с деревом. На момент столкновения в автобусе находилось 15 человек. В результате ДТП травмированы 9, из них годовалый мальчик, госпитализированы в Стрыйскую ЦРБ двое. Пятеро пассажиров от госпитализации отказались. По состоянию на 6:00 10 июля для дальнейшего лечения в Стрыйской ЦРБ оставлено два человека, остальные отпущены домой.

Неудовлетворительные дорожные условия, которые могли стать непосредственной или сопутствующей причиной совершения дорожно-транспортного происшествия, не обнаружены.

По факту ДТП открыто уголовное производство по ч.1 ст.286 Уголовного кодекса Украины (нарушение правил безопасности дорожного движения или эксплуатации транспорта лицами, управляющими транспортными средствами). Санкция статьи предусматривает штраф от двухсот до пятисот необлагаемых минимумов доходов граждан или исправительными работами на срок до двух лет, или арестом на срок до шести месяцев, или ограничением свободы на срок до трех лет с лишением права управлять транспортными средствами на срок до трех лет или без такового.

Автор: Тетяна Костенко