STATUS QUO

У Львові проведуть стоматологічну фахову школу

В рамках виставки Дентал Експо у Львові 15 червня відбудеться фахова школа на тему «Міждисциплінарна співпраця – шлях до стоматологічного здоров’я дітей. Рекомендації фахівців». На учасників фахової школи чекає інтенсивне навчання протягом цілого дня, де вони почують лекції від 13 провідних спеціалістів у сфері дитячої стоматології та педіатрії.

Організатори зазначають, що фахова школа є унікальною нагодою для спеціалістів в сфері дитячої стоматології глибше дослідити суміжні дисципліни, на які обов’язково потрібно зважати при лікуванні маленьких пацієнтів. Для цього лекторами було запрошено провідних дитячих стоматологів, педіатрів, хірургів та шанованих викладачів ЛНМУ. Свою підтримку висловили й громадські організації УАПДС та EAPD.

З програмою заходу можна ознайомитись у Facebook-події. Подія розрахована на 50 учасників, відповідно до карантинних норм.

Організатори: Кафедра стоматології дитячого віку ЛНМУ ім. Данила Галицького, голова оргкомітету - доц. Галина Солонько.

Співорганізатори: Навчальна платформа S-education

Партнери: Українська асоціація профілактичної та дитячої стоматології, Компанія Oral-B.

Подія відбувається за підтримки Львівського конференц-бюро та дофінансовується в рамках Програми «Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові».

Контакти організаторів: info@s-education.com , +38 (068) 567 88 99