STATUS QUO

На Львівщині попереджають про надзвичайну небезпеку

Синоптики застерігають про високу та надзвичайну пожежну небезпеку на 11 — 13 червня. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що 11 — 13 червня по місту Львову та області збережеться надзвичайна (5-й клас) та висока (4-й клас) пожежна небезпека. Львівська міська рада закликає усіх суворо дотримуватись правил пожежної безпеки — не випалювати суху траву, сміття та сухостій дерев, не розводити вогнища у невідведених для цього місцях!

Нагадаємо, що з початку року у Львові зафіксували понад 30 пожеж сухої рослинності.


Синоптики предупреждают о высокой и чрезвычайной пожарной опасности на 11 - 13 июня. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Львовский региональный центр по гидрометеорологии сообщил, что 11 - 13 июня по городу Львову и области сохранится чрезвычайная (5-й класс) и высокая (4-й класс) пожарная опасность. Львовский городской совет призывает всех строго соблюдать правила пожарной безопасности - не выжигать сухую траву, мусор и сухостой деревьев, не разводить костры в не отведенных для этого местах!

Напомним, что с начала года во Львове зафиксировали более 30 пожаров сухой растительности.