STATUS QUO

АТО, жилье, госпрограмма

Ветеранам АТО відшкодовуватимуть половину вартості житла: закон

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає компенсацію ветеранам АТО та внутрішнім переселенцям половини вартості житла. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України.

"Закон про внесення змін до статті 4 Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" (щодо реалізації державних житлових програм) 7 квітня 2017 року повернуто до Верховної Ради з підписом Президента", – йдеться у повідомленні.

Цей закон вводить державну підтримку у розмірі 50% вартості будівництва (придбання) доступного житла та/або пільгового іпотечного житлового кредиту ветеранам війни та внутрішньо переміщеним особам. Їм надаватимуть допомогу у межах коштів, передбачених Держбюджетом на виконання Державної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 рр.

Цей закон парламент ухвалив 16 березня 2017 року. Він набере чинності після опублікування в газеті "Голос України".


Президент Украины Петр Порошенко подписал закон, предусматривающий компенсацию ветеранам АТО и внутренним переселенцам половину стоимости жилья. Об этом говорится на сайте Верховной Рады Украины.

"Закон о внесении изменений в статью 4 Закона Украины "О предотвращении влияния мирового финансового кризиса на развитие строительной отрасли и жилищного строительства" (относительно реализации государственных жилищных программ) 7 апреля 2017 возвращен в Верховную Раду с подписью Президента", - говорится в сообщении.

Этот закон вводит государственную поддержку в размере 50% стоимости строительства (приобретения) доступного жилья и/или льготного ипотечного жилищного кредита ветеранам войны и внутренне перемещенным лицам. Им будут оказывать помощь в пределах средств, предусмотренных госбюджетом на выполнение Государственной целевой социально-экономической программы строительства (приобретения) доступного жилья на 2010-2017 гг.

Закон парламент принял 16 марта 2017 года. Он вступит в силу после опубликования в газете "Голос Украины".

Автор: Тетяна Костенко