STATUS QUO

газ, сети, ремонт

У 2017 році "Львівгаз" відремонтує 54 км мереж

У 2017 році ПАТ "Львівгаз" відремонтує і замінить понад 54 км мереж. Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Львівгаз".

У 2017 році для безперебійного газопостачання компанія планує відремонтувати і замінити понад 54 км газових мереж і ще 310 споруд на них, на що направить понад 38 млн грн. по своїй інвестиційній програмі.

Крім того, щодня в цілодобовому режимі для локалізації і ліквідації аварій у споживачів в області функціонує аварійна служба ПАТ "Львівгаз", в якій беруть участь понад 250 фахівців. За добу вони обробляють від 80 до 100 аварійних звернень споживачів газу регіону.

"При такій великій кількості робіт, а також низьку оплату, коли середня зарплата слюсаря на 40% нижча за середню зарплату по області, відбувається значний відтік кваліфікованих кадрів. Наприклад, в 2016 році з товариства звільнилися 318 працівників робітничих професій, яких компанії постійно не вистачає. Зараз у нас залишаються відкритими 380 вакансій, які неможливо заповнити через наднизький рівень заробітної плати", - розповів голова правління ПАТ" Львівгаз "Юрій Войсовіч.


В 2017 году ПАО "Львовгаз" отремонтирует и заменит более 54 км сетей. Об этом сообщает пресс-служба ПАО "Львовгаз".

В 2017 году для бесперебойного газоснабжения компания планирует отремонтировать и заменить более 54 км газовых сетей, и еще 310 сооружений на них, на что направит более 38 млн грн. по своей инвестиционной программе.

Кроме того, ежедневно в круглосуточном режиме для локализации и ликвидации аварий у потребителей, в области функционирует аварийная служба ПАО "Львовгаз", в которой задействовано более 250 специалистов. За сутки они обрабатывают от 80 до 100 аварийных обращений потребителей газа региона.

"При таком большом количестве работ, а также низкой оплате, когда средняя зарплата слесаря ​​на 40% ниже средней зарплаты по области, происходит значительный отток квалифицированных кадров. К примеру, в 2016 году из общества уволились 318 работников рабочих профессий, которых компании постоянно не хватает. Сейчас у нас остаются открытыми 380 вакансий, которые невозможно заполнить из-за сверхнизкого уровня заработной платы", - рассказал председатель правления ПАО "Львовгаз" Юрий Войсович.

Автор: Тетяна Костенко