STATUS QUO

подростки, косметику, украли

Дівчата викрали з супермаркету косметику на три тисячі гривень

У Львові неповнолітні дівчата викрали у магазині косметику. Загальна сума завданих збитків становить близько трьох тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції у Львівській області.

У Франківський відділ поліції 9 квітня звернувся працівник одного з супермаркетів, котрий повідомив про крадіжку косметики з торгівельної зали. За словами чоловіка, загальна вартість викраденого становить майже три тисячі гривень.

Як встановили правоохоронці, до скоєння крадіжки причетні дві львів’янки – дівчата віком 15 та 17 років. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження.


Во Львове несовершеннолетние девушки украли в магазине косметику. Общая сумма нанесенного ущерба составляет около трех тысяч гривен. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Нацполиции во Львовской области.

В Франковский отдел полиции 9 апреля обратился сотрудник одного из супермаркетов, который сообщил о краже косметики в торговом зале. По словам мужчины, общая стоимость похищенного составляет почти три тысячи гривен.

Как установили правоохранители, к совершению кражи причастны две львовянки - девушки в возрасте 15 и 17 лет. Сейчас решается вопрос об открытии уголовного производства.

Автор: Тетяна Костенко