STATUS QUO

ДТП, грузовик

На Дрогобиччині вантажівка під час ремонту переїхала водія

На Дрогобиччині вантажівка переїхала водія, який її ремонтував. Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер на місці події. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Дрогобицький відділ поліції 8 березня о 14.27 надійшло повідомлення від медиків про те, що в одному із сіл району стався нещасний випадок.

Як попередньо встановили поліцейські, на 63-річного мешканця одного із сіл району під час ремонтних робіт здійснив наїзд автомобіль "ЗІЛ 131". Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер на місці події.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) з приміткою "нещасний випадок". Правоохоронці встановлюють обставини смерті чоловіка, проводиться досудове розслідування.


На Дрогобыччине грузовик переехал водителя, который ее ремонтировал. От полученных телесных повреждений мужчина скончался на месте происшествия. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Дрогобычский отдел полиции 8 марта в 14.27 поступило сообщение от медиков о том, что в одном из сел района произошел несчастный случай.

Как предварительно установили полицейские, на 63-летнего жителя одного из сел района во время ремонтных работ совершил наезд автомобиль "ЗИЛ 131". От полученных телесных повреждений мужчина скончался на месте происшествия.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 Уголовного кодекса Украины (умышленное убийство) с пометкой "несчастный случай". Правоохранители устанавливают обстоятельства смерти мужчины, проводится досудебное расследование.

Автор: Тетяна Костенко