STATUS QUO

У львівському ресторані сталася масова бійка, загинув чоловік

Поліцейські встановлюють обставини масової бійки, що сталась у Львові напередодні Нового року. Постраждало 8 людей, один з них загинув. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

30 грудня о 00.49 до поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Щирецькій у Львові відбувається масова бійка. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Залізничного відділу поліції та працівники інших підрозділів поліції Львівщини.

Як встановили правоохоронці, бійка сталась під час побутового конфлікту, що виник раптово між компаніями, котрі відпочивали в одному з ресторанів. Двох учасників бійки, львів’ян віком 41 та 43 роки, було госпіталізовано - старшого з вогнепальним пораненням, у молодшого лікарі діагностували, зокрема "перелом передньої стінки лобної пазухи, перелом носа".

З місця події було вилучено та скеровано на експертизу предмет, схожий на пристрій для відстрілу гумових куль, зареєстрований на ім’я одного з учасників бійки, а також відеоматеріали.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.296 (хуліганство) КК України. Санкція статті передбачає покарання - від трьох до семи років позбавлення волі. В подальшому, впродовж доби, до поліції надійшли повідомлення від медиків про шістьох інших осіб, котрі звернулись за медичною допомогою з різними тілесними ушкодженнями, отриманими під час цієї ж бійки.

Окрім того, 2 січня 2019 року до поліції надійшло повідомлення від медиків про те, що 43-річнй львів’янин, котрий був госпіталізований з вогнепальним пораненням, помер у лікарні. Згідно х лікарським свідоцтвом Львівського обласного бюро судово-медичних експертиз №6/19 від 03.01.2019 року, причиною смерті стала хронічна ішемічна хвороба серця та тромбоз правого шлуночку. На даний час проводиться судово-медична експертиза, яка має встановити чи смерть потерпілого настала внаслідок отриманого вогнепального поранення, хвороби, чи з інших причин.

У зв’язку із резонансністю та складністю справи, за рішенням обласної прокуратури розслідування кримінального провадження доручено працівникам спеціалізованого відділу слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області. Призначено експертизи.


Полицейские устанавливают обстоятельства массовой драки, произошедшей во Львове накануне Нового года. Пострадало 8 человек, один из них погиб. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

30 декабря в 00.49 в полицию поступило сообщение о том, что на улице Щирецкой во Львове проходит массовая драка. На место происшествия немедленно выехала следственно-оперативная группа Железнодорожного отдела полиции и работники других подразделений полиции Львовщины.

Как установили правоохранители, драка произошла во время бытового конфликта, возникшего внезапно между компаниями, которые отдыхали в одном из ресторанов. Двое участников драки, львовяне в возрасте 41 и 43 года, были госпитализированы - старшего с огнестрельным ранением, у младшего врачи диагностировали, в частности "перелом передней стенки лобной пазухи, перелом носа".

С места происшествия были изъяты и направлены на экспертизу предмет, похожий на устройство для отстрела резиновых пуль, зарегистрированный на имя одного из участников драки, а также видеоматериалы.

По данному факту было открыто уголовное производство по ч.4 ст.296 (хулиганство) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - от трех до семи лет лишения свободы. В дальнейшем, в течение суток, в полицию поступили сообщения от медиков о шести других лиц, обратившихся за медицинской помощью с различными телесными повреждениями, полученными во время этой же драки.

Кроме того, 2 января 2019 в полицию поступило сообщение от медиков о том, что 43-летний львовянин, который был госпитализирован с огнестрельным ранением, умер в больнице. Согласно врачебному свидетельству Львовского областного бюро судебно-медицинских экспертиз №6 / 19 от 03.01.2019 года, причиной смерти стала хроническая ишемическая болезнь сердца и тромбоз правого желудочка. В настоящее время проводится судебно-медицинская экспертиза, которая должна установить смерть потерпевшего наступила в результате полученного огнестрельного ранения, болезни или по другим причинам.

В связи с резонансностью и сложностью дела, по решению областной прокуратуры расследование уголовного производства поручено работникам специализированного отдела следственного управления Главного управления Национальной полиции во Львовской области. Назначены экспертизы.

comments powered by Disqus