STATUS QUO

У Львові на гарячому спіймали квартирних злодіїв

Патрульні у Львові затримали двох чоловіків, які намагалися проникнути в чуже житло. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області.

Вчора патрульні 1 батальйону отримали повідомлення, що на вулиці Тролейбусній двоє чоловіків намагаються потрапити до чужої квартири. Прямуючи на виклик, інспектори зв’язалися з оперуповноваженим Франківського відділу поліції та скоординували свої дії. Ще один екіпаж патрульних перекрив всі можливі шляхи відходу зловмисників. На місце також прибули оперативники та разом з патрульними оточили будинок.

Чоловіків затримали та застосували до них кайданки. Осіб встановили в базі даних, виявилося, що вони вже притягалися до кримінальної відповідальності. 33-річного та 25-річного затриманих доставили до Франківського відділу поліції для встановлення всіх обставин справи.


Патрульные во Львове задержали двух мужчин, которые пытались проникнуть в чужое жилище. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львовской области.

Вчера патрульные 1 батальона получили сообщение, что на улице Троллейбусной двое мужчин пытаются попасть в чужую квартиру. Направляясь на вызов, инспекторы связались с оперуполномоченным Франковского отдела полиции и скоординировали свои действия. Еще один экипаж патрульных перекрыл все возможные пути отхода злоумышленников. На место также прибыли оперативники и вместе с патрульными окружили дом.

Мужчин задержали и надели на них наручники. Лиц установили в базе данных, оказалось, что они уже привлекались к уголовной ответственности. 33-летнего и 25-летнего задержанных доставили в Франковский отдел полиции для установления всех обстоятельств дела.