STATUS QUO

Під Львовом у чотирьох школах спалах кору

Навчання призупинили в Рудному та Лапаївці, а також у двох школах у Зимній Воді. Про це повідомляє zaxid.net

У чотирьох сільських школах поблизу Львова призупинили навчання. Навчальний процес призупинили в школах у Рудному та Лапаївці, а також у двох закладах у Зимній Воді. Сталося це через велику кількість хворих на кір. Допоки в школярів тривають незаплановані канікули, медики закликають дорослих і дітей вакцинуватися.

За словами батьків, в Рудному перші хворі виявилися у понеділок – 17 учнів 1-А класу не прийшли у школу. Недугу підхопили й учні старших класів. У середу заслабло 32 учнів та п'ятеро дошкільнят. У місцевій амбулаторії кажуть: за ці дні побільшало пацієнтів.

У сусідній Зимній Воді теж призупинили навчання. Тут захворіли на кір 13 школярів. Переважно діти, які захворіли, – учні першої школи. У сусідніх селах теж тимчасово призупиняють навчання. У Лапаївці спалах кору почався ще 10 жовтня.

Якщо в селах біля Львова освітяни припиняють навчальний процес, щоб розірвати ланцюг захворювання, то в самому місті школи працюють. Тут кір підхопили 143 школярі і 20 дошкільнят.

"Ситуації критичної немає, є троє-четверо учнів із різних класів. І власне керівник навчального закладу приймає рішення: припиняти навчання чи ні".

Начальниця міського управління освіти Зоряна Довганик

Та в амбулаторіях, кажуть медики, вакцини є достатньо. І для дорослих, і для дітей. Саме вона може стати надійним захистом від кору, краснухи й паротиту й запобігти ускладненням. Навчання у школах планують відновити з наступної середи, 14 листопада.


Обучение приостановили в Рудном и Лапаивке, а также в двух школах в Зимней Воде. Об этом сообщает zaxid.net

В четырех сельских школах вблизи Львова приостановили обучение. Учебный процесс приостановили в школах в Рудном и Лапаивке, а также в двух заведениях в Зимней Воде. Произошло это из-за обилия больных корью. Пока у школьников продолжаются незапланированные каникулы, медики призывают взрослых и детей вакцинироваться.

По словам родителей, в Рудном первые больные были обнаружены в понедельник - 17 учеников 1-А класса не пришли в школу. Болезнь подхватили и ученики старших классов. В среду заболело 32 ученика и пятеро дошкольников. В местной амбулатории говорят: за эти дни увеличилось пациентов.

В соседней Зимней Воде тоже приостановили обучение. Здесь заболели корью 13 школьников. Преимущественно заболели ученики первой школы. В соседних селах тоже временно приостанавливают учебу. В Лапаивке вспышка кори началась еще 10 октября.

Если в селах возле Львова педагоги прекращают учебный процесс, чтобы разорвать цепь заболевания, то в самом городе школы работают. Здесь корь подхватили 143 школьника и 20 дошкольников.

"Ситуации критической нет, есть трое-четверо учеников из разных классов. И собственно руководитель учебного заведения принимает решение: прекращать обучение или нет".

Начальница городского управления образования Звездная Довганик

В амбулаториях, говорят медики, вакцины достаточно. И для взрослых, и для детей. Именно она может стать надежной защитой от кори, краснухи и паротита и предотвратить осложнения. Обучение в школах планируют возобновить со следующей среды, 14 ноября.