STATUS QUO

На Львівщині автомобіль роздавив людину

На Львівщині поліцейські розслідують обставини загибелі чоловіка. Попередньо встановлено, що на чоловіка під час ремонту впав з домкрата його автомобіль. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Стрийський відділ поліції 8 жовтня надійшло повідомлення від мешканки райцентру про те, що близько 23.25 вона виявила у гаражі під автомобілем тіло свого 55-річного батька без ознак життя.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Як попередньо встановили правоохоронці, чоловік ремонтував у гаражі власний автомобіль Mercedes. У якийсь момент автомобіль впав з домкрата та придавив власника, який від отриманих травм помер на місці події.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України з приміткою "нещасний випадок". Поліцейські встановлюють обставини події.


На Львовщине полицейские расследуют обстоятельства гибели мужчины. Предварительно установлено, что на мужчину во время ремонта упал с домкрата его автомобиль. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Стрыйский отдел полиции 8 октября поступило сообщение от жительницы райцентра о том, что около 23.25 она обнаружила в гараже под автомобилем тело своего 55-летнего отца без признаков жизни.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Как предварительно установили правоохранители, мужчина ремонтировал в гараже свой автомобиль Mercedes. В какой-то момент автомобиль упал с домкрата и придавил владельца, который от полученных травм скончался на месте происшествия.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 (умышленное убийство) УК Украины с пометкой "несчастный случай". Полицейские устанавливают обстоятельства происшествия.