STATUS QUO

У Дрогобичі просять зберегти історичну бруківку

Заборонити демонтаж та вивезення історичної бруківки просять в петиції, що зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій

Автор петиції Олександр Рак вимагає заборонити під будь яким приводом демонтаж та вивезення історичної бруківки (окрім випадків ремонту покриття чи заміни комунікацій, в таком разі бруківка повинна залишатись на місці проведення робіт).

Також він пропонує внести все історичне мощення (до початку Дргої світової війни) на території нашого міста до переліку об'єктів архітектурної спадщини, створити реєстр існуючого замощення та захистити його на законодавчому рівні.  А від керівництва міста вимагає надати громаді розгорнутий звіт з фото про місцезнаходження всієї бруківки, яка була демонтована під час їхньої каденції.


Запретить демонтаж и вывоз исторической брусчатки просят в петиции, которая зарегистрирована в Единой системе местных петиций. 

Автор петиции Александр Рак требует запретить под любым предлогом демонтаж и вывоз исторической брусчатки (кроме случаев ремонта покрытия или замены коммуникаций, в таком случае брусчатка должна оставаться на месте проведения работ).

Также он предлагает внести все историческое мощение (до начала Дргои мировой войны) на территории нашего города в перечень объектов архитектурного наследия, создать реестр существующего замощение и защитить его на законодательном уровне. А от руководства города требует предоставить обществу развернутый отчет с фото о местонахождении всей брусчатки, которая была демонтирована во время их каденции.