STATUS QUO

На Жовківщині пограбували школяра

На Жовківщині дільничний офіцер поліції викрив зловмисника, причетного до пограбування школяра. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Жовківське відділення поліції 7 жовтня надійшла інформація про те, що в одному із сіл району близько 17.00 пограбували 9-річну дитину. У хлопчика зловмисник відібрав велосипед, вартість якого становить понад 5 000 гривень.

Дільничний офіцер поліції встановив зловмисника, причетного до скоєння правопорушення. Ним виявився 41-річний житель району. Також поліцейський з’ясував місце знаходження велосипеда, який вже встигли двічі перепродати. Його вилучено та невдовзі буде повернуто власнику.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.186 КК України (грабіж). Максимальне покарання, передбачене статтею, - позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Проводиться досудове розслідування.


На Жовковщине участковый офицер полиции разоблачил злоумышленника, причастного к ограблению школьника. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Жовковское отделения полиции 7 октября поступила информация о том, что в одном из сел района около 17.00 ограбили 9-летнего ребенка. У мальчика злоумышленник отобрал велосипед, стоимость которого составляет более 5000 гривен.

Участковый офицер полиции установил злоумышленника, причастного к совершению правонарушения. Им оказался 41-летний житель района. Также полицейский выяснил местонахождение велосипеда, который уже успели дважды перепродать. Его изъяли и вскоре возвратят владельцу.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.186 УК Украины (грабеж). Максимальное наказание, предусмотренное статьей, - лишение свободы на срок до четырех лет.

Проводится досудебное расследование.