STATUS QUO

Частина Сихова залишиться без води

Сьогодні буде призупинено водопостачання до кількох вулиць Сихівського району. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як поінформували у диспетчерській службі ЛМКП "Львівводоканал", сьогодні, 9 жовтня, з 12.00 до 17.00 буде призупинено водопостачання до кількох вулиць Сихівського району у зв'язку з ремонтними роботами по заміні гідранта на пр. Червоної Калини, 85.

Зокрема буде призупинено водопостачання на вулицях: Кос-Анатольського, Коломийська, Антоненка-Давидовича, Кавалерідзе, Сихівська, пр. Червоної Калини, 95.


Сегодня будет приостановлено водоснабжение на несколько улиц Сыховского района. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в диспетчерской службе ЛГКП "Львовводоканал", сегодня, 9 октября, с 12.00 до 17.00 будет приостановлено водоснабжение в нескольких улиц Сыховского района в связи с ремонтными работами по замене гидранта на пр. Красной Калины, 85.

В частности, будет приостановлено водоснабжение на улицах: Кос-Анатольского, Коломийская, Антоненко-Давидовича, Кавалеридзе, Сыховская, пр. Красной Калины, 95.