STATUS QUO

На Львівщині 24-річного хлопця підозрюють у зґвалтуванні дівчинки

На Львівщині поліцейські затримали зловмисника, причетного до зґвалтування 16-річної дівчинки. Відкрито кримінальне провадження, затриманому загрожує покарання - позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

8 липня до поліції з заявою про зґвалтування її шістнадцятирічної доньки звернулась мешканка одного з сіл Перемишлянського району.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.152 (зґвалтування) КК України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.

Як встановили поліцейські, до вчинення злочину причетний 24-річний мешканець сусіднього села. Зловмисник затриманий в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу. Проводиться досудове розслідування, призначені експертизи.


На Львовщине полицейские задержали злоумышленника, причастного к изнасилованию 16-летней девочки. Открыто уголовное производство, задержанному грозит наказание - лишение свободы на срок от семи до двенадцати лет. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

8 июля в полицию с заявлением об изнасиловании ее шестнадцатилетней дочери обратилась жительница одного из сел Перемышлянского района.

По данному факту было открыто уголовное производство по ч.3 ст.152 (изнасилование) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - лишение свободы на срок от семи до двенадцати лет.

Как установили полицейские, к совершению преступления причастен 24-летний житель соседнего села. Злоумышленник задержан в порядке ст.208 УПК Украины, вскоре суд изберет для него меру пресечения. Проводится досудебное расследование, назначены экспертизы.