STATUS QUO

ДТП, пятеро детей, Самбор

У ДТП на Львівщині постраждало п'ятеро дітей (фото)

Біля Самбора на автодорозі Львів-Самбір-Ужгород відбулося лобове зіткнення автомобілів Volkswagen Passat B5 та мікроавтобуса марки Fіat Dukato, внаслідок чого постраждало вісім людей, з яких п'ятеро – діти, та загинула одна жінка. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

8 липня о 21:40 поблизу с. Стрілковичі Самбірського району на автодорозі Львів - Ужгород відбулось зіткнення легкового автомобіля Volkswagen Passat B5 з жителями сіл Бітля та Гориславовичі Турківського района, який рухався в напрямку Самбора,  та приватного мікроавтобуса Fіat Dukato з жителями с. Торчиновичі Старосамбірського району, який рухався в напрямку Старого Самбора.

Внаслідок ДТП 55-річна жінка із Volkswagen – жителька с. Гориславовичі Мостиського району померла в лікарні. Ще вісім людей травмовано, з них 5 дітей (один – з мікроавтобуса, четверо - з Volkswagen) - віком від 2 до 16 років:

Четверо потерпілих перебувають у важкому стані в реанімаційному відділенні в Самбірській ЦРЛ. Незадовільні дорожні умови, що могли стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені. Причини події  з'ясовуються.


У Самбора на автодороге Львов-Самбор-Ужгород произошло лобовое столкновение автомобилей Volkswagen Passat B5 и микроавтобуса марки Fіat Dukato, в результате чего пострадали восемь человек, из которых пятеро - дети, и погибла одна женщина. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

8 июля в 21:40 вблизи с. Стрелковичи Самборского района на автодороге Львов - Ужгород произошло столкновение легкового автомобиля Volkswagen Passat B5 с жителями сел Битля и Гориславовичи Турковского района, который двигался в направлении Самбора, и частного микроавтобуса Fіat Dukato с жителями с. Торчиновичи Старосамборского района, который двигался в направлении Старого Самбора.

В результате ДТП 55-летняя женщина из Volkswagen - жительница с. Гориславовичи Мостиского района - скончалась в больнице. Еще восемь человек травмированы, из них 5 детей (один - из микроавтобуса, четверо - из Volkswagen) - в возрасте от 2 до 16 лет:

Четверо пострадавших находятся в тяжелом состоянии в реанимационном отделении в Самборской ЦРБ. Неудовлетворительные дорожные условия, которые могли стать непосредственной или сопутствующей причиной совершения дорожно-транспортного происшествия, не обнаружены. Причины происшествия выясняются.

Автор: Тетяна Костенко