Дрогобич отримав понад один мільйон гривень на реставрацію церков Св. Юра та Воздвиження Чесного Хреста. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради. 

У п`ятницю, 5 квітня, відбулося засідання комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради.

У ході засідання було розглянуто звернення депутата ЛОР від Дрогобиччини Михайла Задорожного щодо виділення з обласного бюджету коштів на продовження реставрації пам`яток архітектури — церков Святого Юра та Воздвиження Чесного Хреста у Дрогобичі.

За результатами засідання комісії, Дрогобич отримав понад один мільйон гривень на реставрацію церков Св. Юра та Воздвиження Чесного Хреста, а саме: на ремонт дзвіниці церкви Воздвиження Чесного Хреста — 358 тис. грн та на реставрацію церкви Святого Юра — 665 тис. грн.


Дрогобыч получил более миллиона гривен на реставрацию церквей Св. Юра и Воздвижения Честного Креста. Об этом сообщает пресс-служба Дрогобычского городского совета. 

В пятницу, 5 апреля, состоялось заседание комиссии по вопросам культуры, историко-культурного наследия, туризма, духовного возрождения и СМИ Львовского областного совета.

В ходе заседания было рассмотрено обращение депутата ЛОС от Дрогобычского района Михаила Задорожного о выделении из областного бюджета средств на продолжение реставрации памятников архитектуры - церкви Святого Юра и Воздвижения Честного Креста в Дрогобыче.

По результатам заседания комиссии, Дрогобыч получил более миллиона гривен на реставрацию церквей Св. Юра и Воздвижения Честного Креста, а именно: на ремонт колокольни церкви Воздвижения Честного Креста - 358 тыс. грн и на реставрацию церкви Святого Юра - 665 тыс. грн.