STATUS QUO

На посту Шегині вилучили годинник з радіацією

На пості екологічного контролю МАПП "Шегині" вилучено радіоактивні годинники. Про це повідомляє прес-служба Мостиської райдержадміністрації. 

6 листопада 2018 року Мостиською райдержадміністрацією спільно з Шегинівською сільською радою, зокрема, за участю  голови  Ігоря Кривейка, Державним спеціалізованим підприємством "Львівський державний міжобласний спеціалізований комбінат" на пості екологічного контролю МАПП "Шегині" проведено вилучення авіаційних годинників в кількості 3 штук з перевищенням радіаційного фонду. Авіаційні годинники запаковані та опломбовані в спеціальний автомобіль.

Нагадаємо, що вантаж з перевищенням радіаційного фонду (авіаційні годинники) був виявлений та затриманий 29. 09.18 року на території МАПП "Шегині" інспектором з охорони навколишнього природного середовища екологічної інспекції у Львівській області Орестом Трохимовичом.


На посту экологического контроля МАПП "Шегини" изъяли радиоактивные часы. Об этом сообщает пресс-служба Мостисской райгосадминистрации. 

6 ноября 2018 Мостисской райгосадминистрацией совместно с Шегинивским сельским советом, в частности, с участием председателя Игоря Кривейка, Государственным специализированным предприятием "Львовский государственный межобластной специализированный комбинат" на посту экологического контроля МАПП "Шегини" проведено изъятие авиационных часов в количестве 3 штук с превышением радиационного фонда. Авиационные часы упакованы и опломбированы в специальный автомобиль.

Напомним, что груз с превышением радиационного фонда (авиационные часы) был обнаружен и задержан 29 09.18 года на территории МАПП "Шегини" инспектором по охране окружающей природной среды экологической инспекции во Львовской области Орестом Трофимович.